A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Ex King - Bote Me Bore  (Feat. Filloreta Raqi & Emblem)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2010

2010-11-19T16:53:29

Featuring

Filloreta Raçi (Fifi)


Ex King:

Tui hec neper bor shum sheja tuj lon
Nashta sod nuk jom aj qe dje jom kon
Po ti sum ngon wech mem ngu ti um nin mrena nshpirt
Ti kan wech per mu kur per ty sjelli drit
Diqka du mem ngu
Kur afer nuk jom
E thu ni tdu per mu
Kur ni tdu per ty e thom
Msheli syt bone ni lutje per mu
Se kurr ski mem dasht qaq sa un ty tdu
Po don mu afru mem puth ngadal
Mem thon un tdu mem thon um fal
Mem thon e di qe tndjej
Sdi a tdu a turrej
Nese kur ec ngadal se tvrej
Du kohen ta kthej
Se me hapa tshpejt un ika pi teje
Me hapa tnjejt du met pas ngat meje
Nese nlibrin ton sbohet fjal per mu
N'librin tem fjala fundit let tjet tdu


Filloreta:

Nese nuk eci zgjatma at dor
Se kembet mja lodh neper bot me bor
Nese nuk shoh behu syt e mi
Se kreit qka du esht met pa ty

Emblem:
**


Lyrics submited by *valentina*
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019