Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ex-One

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ex-One është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Shtator 2014, Ex-One publikon videoklipin "Play Hard". Më datë 10 Qershor 2015, Ex-One publikon videoklipin "Ajo". Më datë 16 Shtator 2015, Ex-One publikon videoklipin "Po Don". Në Prill 2016, Ex-One merr pjesë në Celësi Muzikor 10 me këngën "Tjera". Më datë 2 Gusht 2016, Ex-One publikon videoklipin "N'xhiro", në bashkëpunim me Donika....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gjonny

F-Boogie

Lil Ami

Gram Boy

Mars

Bidaki

G-As

Tani V

Djwron Don

Fresh-P

Tags: Ex-One, Ex One


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet