Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ex Wolf - Gabimi N`jet (Feat. Saboo)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kyy Sen....shkon per kreit ata qe jan t`dashurum...po smunden me kon me ta...Yeeaah...2009...DS Records...Yeeaaahhh

gZZimcheee....[Ex-WoLF]

me zemer jam ka vuj.. po shpirti po mthot shuj
gjith ket mllef qe e kam.. vet-vetes po ja gjuj
pse ti ikeepa mtregu.. pse me the un te du
pse m`genjeve me fjalet tua..pse kaq shpejt ti mem harru
je n`Kujtime t`mija un gjithmon do t`dashuroj..
pse s`kthehesh prap te un..floket e tua ti ledhatoj..
Vedin e takimit..kur sdo ta harroj..
ato fjal te embla gjithmon do ti kujtoj..

ti je drita Ime..qe pa ty smuj me jetu..
Du kreiit jeten time me ty me endruu
un gjithmon do t`kujtoj..jo prej zemre sdot largoj..
je gjithqka per mu qe pa ty sdua tjetoj..
cdo nat te endroj..cdo nat te kerkoj..
Lotet cdo nat m`pikojn..ket dhimbje smun ta largoj..
je engjulli jem qe pa ty s`jetoj..
jeten pa ty sdi si ta paramendoj..

Reffreni..:gabimin ma t`madh qe kom bo n`jet
ti zemren qe ma more dhe ma shkatrove perjet..
pse ma bere ket trathtii.
a ndoshta sjom per tyy
t`vetmin Kujtim..1 fotografi..(2)(2)

Sabooo...

... po shkruaj me lot ne sy..se jom ka vuj per tyy
cdo nat m`pikojn lotet..kjo dhimbje ska kufi
e shkruaj ket leter se te dua me shum se jeten..
je frymarja ime..qe pa ty sun e mbaj veten
je gjithqka per mu..jom kurgjo pa ty..
je n`zemren teme..qe pa ty sdu sen me ni

M`thojshe te dua..pse at premtim po e harron..
Po ishin fjal te kota..qe tash shpresa po m`deshpron
ato ishin momentet me t`bukura t`jetes sime..
po ti ma theve zemren..le me dhimbje n`jeten time
e kujtoj t`kalumen..e qajo po me vret..
a do tjemi naiiher bashkk..te them te dua perjet..
1 fjal po ta thom..gjithmon do t`mbaj n`zemer..
kthehu se ti je per mu e vetmja femer

Ex-WoLF

Reffreni..:gabimin ma t`madh qe kom bo n`jet
ti zemren qe ma more dhe ma shkatrove perjet..
pse ma bere ket trathtii.
a ndoshta sjom per tyy
t`vetmin Kujtim..1 fotografi..(2)(2)

gZZimcheee...[Ex-WoLF]

Per ty jeten e jetoj..ne ender te kerkoj
cdo frymarje te kujtoj.jo smun te harroj
Ti me tjetrin po vazhdon..mua jo sme kujton
a thu pse ma bone kshtu..pse oj zemer me lendon
dashurin che e patempse kach shpejt po e harrron
ato perqafime ..pse kreiit n`hares po i bon
veq per ty mendoj..sdi pse spom pranon
qe kjo dashurija jon t`jet e lumtur pergjithmon..

Sabooo....

Un n`zemer t`kom..edhe gjithmon dot dashuroj..
mos harroo se prej zemres kur nuk t`largoj..
Tash spo kom mo lot n`sy..kreiit mi more ti
e tash shpinen me ma kthy.. jo un nuk gjet dot qetsii
pse ma bere t`Vuaj..pse sme deshte me t`vertet..
un te deshta perjet..psee m`le me zemer t`shkret
pa to skom jet pse o zot me denon..
smuj ta mar frym kur e shoh se se kom..

Ex-WoLF

Reffreni..:gabimin ma t`madh qe kom bo n`jet
ti zemren qe ma more dhe ma shkatrove perjet..
pse ma bere ket trathtii.
a ndoshta sjom per tyy
t`vetmin Kujtim..1 fotografi..(2)(2)


Ky tekst u dërgua nga Dainushkaa Topanskuuu...Ex Wolf
Publikimi: 07/07/2009


Ex Wolf - Gabimi N`jet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimi N`jet".
3. Video është e këngës "Gabimi N`jet", por nuk këndohet nga Ex Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ex Wolf:


Komente 0