Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ex Wolf - I Humbur Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë
I humbur pa ty n'rrug pa asnje drit.
Vitet,po shkojn shpet, e hun hala tut prit.N'erresir jom verbu,pot lypi spot gjej kete dhimbje qe e kam ne shpirt thell pe e vrej.pe vrej mungesen tonde ç'do qast e me shum se lotet nuk kan faj qe rrjedhin sikur lum,se zemra flak um qet kur permendet emri jot se shkaku me i madh je ti qe pikojn kta lot.Koha si uj po shkon e un n'vetmi tu jetu emri jot si tatu n'zemren tem u vizatu.Po shkoj nga kjo bot se jeta u ba ferr nese nuk jom me ty syt e mi shohin veq terr.Un premtimin e mbajta hala n'zemer t'mbaj si shiu qe bjen shum aashtu fleten pe laj,ngoi mir kta rreshta se per ty jan shkru se ti je qellimi qe ket jet jom tu e jetu.

ref(2)
Zemra po shprehet veq zemra pe thot:per mu je e vetmja smuj met harru dot loti pikon si shi mos harro se egzistoj deri frymen e fundit per ty une jetoj

Ex-WolF
Fleta e lame me lot, nga vuajtjet e mdhaja dhe momente t'veshtira emrin tond ktu e mbaja.Je kuptimi i jetes tem qe un pe jetoj.Kom ba be n'emer t'zotit se kurr nuk dot harroj.Pe ngarkoj veten pse sjom me ty,pse s'te kom ty afer me ti puth ata sy.Kohë mas kohe pot ndjej kete sen n'shpirt pe vrrej e mllefi i madh ne shpirt zemren ma thej.Pa ty sum shkon kurgjo jetën pe shof me sy kur spot kom ty afer mbushem mall per ty.Jom tu e rujt veten qe nje dit dot jem me ty qe t'puth e t'ledhatoj e ti shprehi ndjenat ne sy.Qeky i njejti kom me mbet veq ty n'zemer t'mbaj dal n'dritare i shikoj yjet e me lot ftyren e laj.S'po muj me vazhdu se dora ma spo shkrun perveq tejse ska tjeter qe mallin ma shun.

ref(4)
Zemra po shprehet veq zemra pe thot:per mu je e vetmja smuj met harru dot loti pikon si shi mos harro se egzistoj deri n'frymen e fundit per ty une jetoj.Nuk kemi video për këtë këngë.


Ex Wolf
Publikimi: 17/02/2010


Ex Wolf - I Humbur Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Humbur Pa Ty".
3. Video është e këngës "I Humbur Pa Ty", por nuk këndohet nga Ex Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ex Wolf:


Komente 0