A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Explicit

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Edin Hoxha
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
BIOGRAFIA: Explicit është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Edin Hoxha me rep&hiphop ka nis mu marr qysh para 3 vjetësh ku ka inqizuar disa demo me grupin The Intro Crew(T.I.C).Gjithashtu është tekstshkrues i teksteve të stileve të ndryshme nga zhanri i Rep/HipHopit.Njifet në rep-muzik si EXPLICIT. Këngët e deritashme profesionale të tij, pa i përfshirë demot,janë këngët mjaft të dëgjume: "Rruga vdekjes","Harroje drogën,"Anonimet"..Priten më shumë të reja dhe risi nga Expliciti dhe partnert e tij.Për ma s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lindy

Mr.Trimi

Ogi

D-Komit

Miril

Sacrifice

Anestezioni

Anonimos

Merytoni

Ex King


Tags: Explicit, Edin Hoxha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019