Më mbaj mend (për 1 muaj)

Extrem Brati - Kudo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

hey, hey, hey, hey, hey, hey
kudo qe shkojm
muzik me paqe
si gjamat i thej
qendro matan
kshu ishte fati
muzik bojm per qejf
e jo prej inati

rrepin e kom ngjak
edhe tekstin ntupak
sa her un i leviz
gjera nklas
sa rrepera
i kom lan mas trotuari
frymzimin nuk e marr une prej pari
e boj me sene qae perballet jeta
kalova plot vujtje e plot pengesa
shqippnia me afer lest
kshu na majti besa
ne jetojm ata qe shkrujn naper fleta

REF. 2x:
kudo qe shkoj
muzik me paqe si gjamat i thej
qendro matan kshu ishte fati
muzik boj per qejf e jo prej inati

I kom un tana azgjo sme mungon
edhe pse najher msheh tu hec nkam
si thom vetit tip i ron
jam tip i rruges dhe rruga mu mdon
kshu mpleqen ta jetoj jeten
dhe i njejt gjithmon do mbetm

edhe pse sa munon
posht per mem qu
po une vetem nalt
jam tu shkuuu

REF. 2x:
kudo qe shkoj
muzik me paqe si gjamat i thej
qendro matan kshu ishte fati
muzik boj per qejf e jo prej inati

heaaa drejt prej rruge
jeaa gangsta for lex
esht veshtir mas veti
perher shqipe
extrem bratii

REF. 2x:
kudo qe shkoj
muzik me paqe si gjamat i thej
qendro matan kshu ishte fati
muzik boj per qejf e jo prej inati


Ky tekst u dërgua nga veronika

Extrem Brati - Kudo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kudo".
3. Video është e këngës "Kudo", por nuk këndohet nga Extrem Brati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Extrem Brati:


Komente 0