Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ezana Morina është një shkrimtare e vogël. Ajo jeton ne Stravuqin, por dashurine per te shkruar nuk mund ta shpreh. Ajo ka shkruar nje poezi per nenen, e cila ia ka kushtuar nenes me plot dashuri por ajo nuk do ta le me kaq, por do te shkruaje shume poezi te tjera....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

20 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Ajla Aliu

Erita N.Bytyqi

Lebibe Feka

Florentina Sopjani

Kujtesa Hetemi

Anisa Berisha

Arta Qorrolli

Viola Memaj

Lejla Bela

Leunora Feka

Tags: Ezana Morina


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet