Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ezo Menic - Dashni Si Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Asnje dite nuk muj pa t’ pa
syte e tu me tregojn gjithcka
Nje deshire cdo her mendoj
Me jep shpres akoma te jetoj

100 vjet bashke me nejt
s’me mjaftojn o shpirti jem

REF. 2x:
Jo ska dashni, ska dashni
qe ste con ne cmenduri
Jo ska dashni qe m’ ploteson si ti

E embel dita, kur nis me ty
buzqeshja jote m’ jep fuqi
te mire e t’keq me ty ndaj
ti m’ben te qesh e te qaj

100 vjet bashke me nejt
s’me mjaftojn o shpirti jem

REF. 2x:
Jo ska dashni, ska dashni
qe ste con ne cmenduri
Jo ska dashni qe m’ ploteson si ti
Ezo Menic
Publikimi: 18/06/2018


Ezo Menic - Dashni Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Si Ti".
3. Video është e këngës "Dashni Si Ti", por nuk këndohet nga Ezo Menic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ezo Menic:


Komente 0