Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ezo Menic - Martesa Pa Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Spo muj me dasht dike tjeter
jo smuj me dasht
mbeta une dhe plaga e vjeter
qe po jetojme bashke

mbeten lotet dhe merzia
e pamundur eshte per mu
me jetu me dikend qe se du
ahh
me jetu me dikend qe se du

Edhe vujtja qe e ka
edhe jeta me lote ne sy
se di qe mat mira jane

se martesa pa dashni

Ref:2here
martesa pa dashni
se di aka nje emer
si quhet nuk e di
kur nuk dashuron me zemer

Ref:2here
martesa pa dashni
eshte fati yt i zi
eshte fati yt i zi

Haram ta ben
per gjithe jeten
shpirti qe po vun se
kujtimet qe mbeten me
lendojne me shume

vetem lotet dhe merzia
e pamundur eshte per mu
me jetu me dikend
qe se du

ahh me jetu me dikend qe se du

edhe vujtja qe e ka
edhe jeta me lote ne sy
e di qe mat mira jane

se martesa pa dashni

Ref:
martesa pa dashni
se di a ka nje emer
si quhet nuk e di
kur nuk dashuron me zemer

Ref:
martesa pa dashni
eshte fati yt i zi
eshte fati yt i zi

Ref:
martesa pa dashni
se di a ka nje emer
si quhet nuk edi
kur nuk dashuron me zemer

Ref:
martesa pa dashni
eshte fati yt i zi
eshte fati yt i zi2here
Ezo Menic
Publikimi: 12/12/2020
Orkestrimi: Andi Mezini


Ezo Menic - Martesa Pa Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martesa Pa Dashni".
3. Video është e këngës "Martesa Pa Dashni", por nuk këndohet nga Ezo Menic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ezo Menic:


Komente 0