Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ezo Menic - Marak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Marak" kënduar nga Ezo Menic.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Marak".

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Ezo Menic
Publikimi: 01/10/2021
Teksti: Bini Nebihu
Orkestrimi: Bini Nebihu
Produksioni: Bini Nebihu
Violinist: Ervin Gonxhi
Video Produksioni: Amia StudioEzo Menic - Marak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marak".
3. Video është e këngës "Marak", por nuk këndohet nga Ezo Menic.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Ezo Menic:


Komente 0