Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ezo Menic & Fikret Dauti - Moj E Mira Si Lulja E Livadhit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moj E Mira Si Lule Lidhadhit o
E Lidhadhito Po Bon Drit
Moj Me Dy Sy E Ballit To Moj
Te Ballot To Po Bon Drit Moj
Ti Me Kete Lahije Jo. Kete
Lahije Jo Ne Dash Per Mend
Ne Dash Per Bukurije Jo.
Bukurije Jo Hoooo Hej

Une E Mira Si Lulja E Molles o
Moj E Molleso M'Ka Dal Zoni
Mbrenda Hijes Kosoves So
Moj Kosoves So. M'Ka Dal
Zoni Mu Ne At Llahije Jo Ne
At Llahije Jo Ne Dash Per
Mend Ne Dash Per Bukurije
Jo Bukurije Jo
Ezo Menic & Fikret Dauti
Publikimi: 28/01/2023
Orkestrimi: Np Records
Teksti: Popullore
Muzika: Np RecordsEzo Menic & Fikret Dauti - Moj E Mira Si Lulja E Livadhit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira Si Lulja E Livadhit".
3. Video është e këngës "Moj E Mira Si Lulja E Livadhit", por nuk këndohet nga Ezo Menic & Fikret Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ezo Menic:


Komente 0