Më mbaj mend (për 1 muaj)


F-Boogie - Te Pres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Pres".
3. Video është e këngës "Te Pres", por nuk këndohet nga F-Boogie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

F-Boogie - Te Pres  (Feat. Niil-B)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Niil-B

06/10/2008

2008-10-06T00:13:10+00:00REF: (2x)

Ti iikee u Largowee./
Ti ikee naa Lendowee./
Ti shkovee na harrowee./
tiiiii
te press te kthehessh Tii.//

Djalin tonn Tash
e PercjeLL faTii ku doo Qe oosHtt
gjDoo diitt pa ju Luutt Zotiitt per tyy Ass ni Senn sse`bboo
Nii EnngjeLL qee e kee Pass
moss harrO haLaa e kii
djaLii yyT uu Boo buurr
Per qkaddoo ka perparSii
Sa her e QeLi temenn tonde
mee vuujttjje nn'zemer fLett
nuuk munn me beSuu qe ti ke shkuu e kyy senn o ReaLiteet
Sa her i shKoj te deraa
Derenn qeeL e ka Per mmuu
oo ka sHkon n'drejjTim toninn
nuk o ka munn mett Harru

1 behar ni shok 1 yll i zemres temm
Sa her tyy tt'shohh tuu vujjtt besssom qe zemRa pom dhemm
nnese e ki naii onnder qe e ennddrron gjDoo momenT lirishtt shpreehu n'muu se E dii qe Te aii i ki mennnT
Ass nii munnDssii moss e paqaa
dhiimmbjen me tyy e nddaj
Edhe nesse ki naii haaK me nxerr un Hakunn Ta Lajj
Smuujj mett kraHassu me vvLLa ti boonn Pjess n'zemmren tem
Per qkaa doo Qe tyy tt'ndoodh bessoo ti je gjakuu jemm ..(ahaa)

REF: (2x)

Ti iikee u Largowee./
Ti ikee naa Lendowee./
Ti shkovee na harrowee./
tiiiii
tee press te kthehessh Tii.//

nn'zemerr weeq 1 mett sii yLL nii shook i zemress tem
syytt spo muujj wLLa mi msheL
sikuur ty zemRa pom dHem
ZOTI osht i madhh praa nonaa jote S'bonn mu merziT
Pergjddoo diiT Ti na ki nevvee ajoo ktoo duHett me diT
tii uu rriitte veqq vveT me nonnen basHk me ni sHpii
kuRR ssna paTe sHooqnii sii u Takum u bom wwLLaznii
jee me nevve gjitHmon per sHok summ dHimeT jeTTa
Toonn koHHenn umm ki nn'kraH bessom kjoo oosHT e verTeTa
Baboo djaLi ke i vooggeL kur
ppa tyy mettii nn'kujjtim
poo moss Harro u rritt menevve
eddHe pse ajj o jeTim
iisH konn mir ti muu pass kthyy
e Ataa syy Ajj me tii Pa
iisH kan mir meTT perqaffuu
Edhe psee tii je n'att dynjja
djaLii pott rriinn me sy Qel
Gjdoo natt tt'jettess oshtt tutt ppritt
nesse ksHtu jo zemer t'luuttna hajdde n'onderr vizzitt
prekja ftyren lett puthe kadaLe n'faqee
dHeuu qooftt i lett mbbii tyy
Tii zemerr puusHoo nne paqe (yeahh)

REF :(2x)

Ti iikee u Largowee./
Tii ikee naa Lendowee./
Tii shkovee na harrowee./
tiiiii
tee press te kthehessh Tii.//


Ky tekst u dërgua nga Bblerta -- Nniioommza ..
Më Shumë Këngë Nga F-Boogie:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet