A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

F-Tim - Shqipe  (Feat. Az-M)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/04/2011

2011-04-25T00:31:05

Featuring

Az-M


Ref; 2 Az-m
....................
Kejt e kan 1 SHQIPE mrena veti
Jena 1 per kejt n'deri diten e kijametit
Jena SHQIPE e SHQIPE ki tana ont
Jena SHQIPE na i kallum te tont
....................

F-Tim
....................
Jena SHQIPE VUSHTRINALI jetojna n'gurbet
Jetojna me tradita tona per kurgjo sna kerset
Bojna rep rep kfalitet-tet e bojna nxet nxet veq na fikall vet
Po neyse se per SHQIPE osht qyki sen
Qaty ku shkelin SHQIPET kallet kejt aj vend
Neja bojm sick sick se kur dalum vina si clik clik
Mun mem pa me naj bich bich tu u kyqen trip trip
Ose me dosta tu e thu kurkush me SHQIPE smun mu shty
Kush provon badihava deshton ose met pa frym
Lshoja zonin ti ksaj kango SHQIPET NR.1 n'ket qim none
SHQIPET kan per qka mu m'burr e ti s'ki qa me thon e
Na bojna qa bojna kurkujn nuk e lshojna
Kejve SHQIPVE ME 2 KRENA DASHNI JU BOJNA
Se kejt e kan 1 SHQIPE mrenda veti
Jena 1 per kejt n'deri diten kur vjen kijameti brrappp
....................

Ref; 2 Az-m
....................
Kejt e kna 1 SHQIPE mrena veti
Jena 1 per kejt n'deri diten e kijametit
Jena SHQIPE e SHQIPE ki tana ont
Jena SHQIPE na i kallum te tont
....................


Lyrics submited by  Gazmend
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019