Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fabi - Nese Pendohesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesa 1:
Shko Rruga ku të çon
Mos dil n'Takim Tek vendi joon
Ndegjo Zemra çka të thot
Nuk ke dobi nga njerzit që derdhin lot

Refreni:
2x
Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet

Pjesa 2:
Sot a nesër e kupton
Se dashnin e vjeter se harron
Ndoshta krejt mu me harron
Ndoshta një dit prap mu më kërkon..

Refreni:
2x
Nëse pendohesh
E di ku kam mbet
Nëse sjam aty
Kam ndru jet


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 14/08/2012


Më Shumë Këngë Nga Fabi:


Komente 0


Fabi - Nese Pendohesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Pendohesh".
3. Video është e këngës "Nese Pendohesh", por nuk këndohet nga Fabi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.