Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Fabiola Lila - Jeten Dashurise Tja Dhurojme


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2009

2009-04-01T14:54:18

Muzika:

Endri Sina

Teksti:

Jorgo Papingji

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6
Nese ti neser do te largohesh,
mos me bej premtime qe nuk i mban dot .
Dhe nganjher nuk dime se cfare kerkojme ,
se cfat duam ne jo nuk e dim.

Kur mundohesh te me thuash qe pa mua nuk rri dot,
me vjen keq qe ti te vuash dhe duke nxjerr nga syt lot,
kur mundohesh te me thuash se larg meje nuk rrin dot
edhe vetes jo nuk i besojme

Ref.
Si te cmendur
Si te cmendur dashurojme
Nuk e dime perse edhe vetes si besojme
Si te cmendur dashurojme
Jeten tone dhurat dashuris le tja dhurojme


Ky tekst u dërgua nga Fabiola Lila