Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fabjana Hoxha Oxa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
  • Emri i Vërtetë:
  • Fabjana Hoxha
BIOGRAFIA: Fabjana Hoxha Oxa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fabjana Hoxha, këngëtarja që i është shtuar tregut shqiptar në verën e vitit 2017, duket se ka hyrë në industrinë e muzikës me një të shkuar kriminale të pa bërë të ditur më para për publikun. Ajo tërhoqi vëmendjen e publikut teksa publikoi këngën te Zonë e Lirë, dhe tha se është kthyer nga Italia, por nuk zbuloi arsyet. Fabjana rezulton se është arrestuar në Itali për një sërë veprash penale, ndër to edhe shfrytëzim prostitucioni. Ajo qëndronte ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Anisa Smajlaj

Dea Strica

Ervisa

Sarentina Cako

Marigona Vitia

Ardita Begu

Jona

Samira

Jola


Tags: Fabjana Hoxha Oxa, Fabjana Oxa

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet