Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Aziri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Fadil Aziri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 2 Maj 2019, Fadil Aziri publikon videoklipin "Shqiptaria". Më datë 13 Maj 2019, Fadil Aziri publikon videoklipin "Gurbeti". Më datë 19 Dhjetor 2019, Fadil Aziri publikon videoklipin "Ti Je Aspirin". Më datë 10 Gusht 2020, Fadil Aziri publikon videoklipin "Blok Ne Telefon". Më datë 16 Mars 2021, Fadil Aziri publikon videoklipin "Jo Blok"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLejla

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arben Dibrani (Benito)

Mc Gima

Nimet Fetai

Sami Krasniqi

Ekrem Jashari (Eki)

Arsim Avdyli

Mirsim Ibrahimi (Mirsi)

Labinot Hakaj

Lumni Tershana

Duchi

Tags: Fadil Aziri


Komente mbi këtë artist