Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Fetahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  8
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
BIOGRAFIA: Fadil Fetahu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore vajtuese. Në vitin 2011, Fadil Fetahu publikon albumin "100% Live". Në vitin 2015, Fadil Fetahu publikon albumin "Live 2015". Në vitin 2017, Fadil Fetahu & Gzim Berisha publikojnë albumin "Live 2017". Më datë 2 Korrik 2020, Fadil Fetahu publikon videoklipin "E Kam Ditë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

Live 2017 (2017)

☆☆☆☆

Live 2015 (2015)

☆☆☆☆

100% Live (2011)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Fadil Fetahu, Fadili, Vjosa

Komente 0