Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Fetahu
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.1 / Votuan:  8
Këndon kryesisht: tallava popullore vajtuese

Fadil Fetahu është këngëtar i njohur. Në vitin 2011, Fadil Fetahu publikon albumin "100% Live".

Në vitin 2015, Fadil Fetahu publikon albumin "Live 2015".

Në vitin 2017, Fadil Fetahu & Gzim Berisha publikojnë albumin "Live 2017".

Më datë 2 Korrik 2020, Fadil Fetahu publikon videoklipin "E Kam Ditë".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0