Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Fetahu - Xhejlan Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ooooj Xhejlane kqyr qka um bane,
um ke idhnu aman, aman me bab dhe nene.
Ka met vra ty perendia.
Oo qysh se dite oo bre Xhejlan,
aj qka eshte dashnia,
Aj qka eshte dashnia.

Xhejlan, Xhejlan, Xhejlan
Xhejlan, Xhejlan, Xhejlan

Dikur e kam dasht nje vajz,
emrin xhejlan e ka pas.
Kur ajo me tha te du,
oo sa shpejt e ka harru.x2

Xhejlan, Xhejlan, Xhejlan
Xhejlan, Xhejlan, Xhejlan

shyqyr zotit qe tkom kojshi,
kur merzitna vi e rri.
Vi e rri te ti ne bashqe.
Ooj Xhejlane shpirtin ma knaqe. x2

Xhejlan, Xhejlan, Xhejlan
Xhejlan, Xhejlan, Xhejlan


Ky tekst u dërgua nga Alban Ahmeti

Fadil Fetahu - Xhejlan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhejlan".
3. Video është e këngës "Xhejlan", por nuk këndohet nga Fadil Fetahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fadil Fetahu:


Komente 0