Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Kodrolli - Meli Meli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dikur une kam pas nje vajz, emrin Meli e ka pas.
Meli, Meli pse me tradhtove, tjetrin djal e dashurove.
Meli, Meli pse me tradhtove, tjetrin djal e dashurove.

Se ndegjova nanen oh, se ndegjova baben ohh.
I ndegjova fjalt e tua, kur me the veç ty te dua.
I ndegjova fjalt e tua, kur me the veç ty te dua.

Ani Meli çka don ti , veç ...?
Pasha besen qe me ke dhan, me marr tjetrin nuk guxon.
Pasha besen qe me ke dhan, me marr tjetrin nuk guxone.

Ky tekst u dërgua nga  KsShQiPPublikimi: 11/01/2015


Më Shumë Këngë Nga Fadil Kodrolli:


Komente 0


Fadil Kodrolli - Meli Meli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meli Meli".
3. Video është e këngës "Meli Meli", por nuk këndohet nga Fadil Kodrolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.