Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Kodrolli - Vdis Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti zgjohesh nga gjumi, tuj mendu per mu.
Dhe prap miremengjesi tjeter kujt i thu.
Si shume nete te tjera mbrem ke qar me lot. çka kan ne zemrat njerzit e din veq nje zot.

--Vdis oh vdis. Vdis e mos fal puthje pa dashni.
Se ma mire eshte zemra me u ban hi.
Me mire eshte me ik nga kjo bote plot rrena,
se me than çka sta thot zemra.

--Vdis oh vdis. Vdis e mos fal puthje pa dashni.
Se ma mire eshte zemra me u ban hi.
Me mire eshte me ik nga kjo bote plot rrena,
se me than çka sta thot zemra.

Nata vjen ngadal, i mbyll syt e tu.
Prap naten e mire, tjeter kujt i thu.
Edhe sonte endrra, na bashkon ne kete bote.
Neser ku do te jemi, e di veq nje zot

--Vdis oh vdis. Vdis e mos fal puthje pa dashni.
Se ma mire eshte zemra me u ban hi.
Me mire eshte me ik nga kjo bote plot rrena,
se me than çka sta thot zemra.

--Vdis oh vdis. Vdis e mos fal puthje pa dashni.
Se ma mire eshte zemra me u ban hi.
Me mire eshte me ik nga kjo bote plot rrena,
se me than çka sta thot zemra.

Vdis ohh vdis.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP

Fadil Kodrolli - Vdis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vdis".
3. Video është e këngës "Vdis", por nuk këndohet nga Fadil Kodrolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fadil Kodrolli:


Komente 0