Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Kodrolli - Sa Shum Te Kam Dasht Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sa shum te kam dasht sa shum te kam besu
se kam prit prej teje kurr se ke mem tradhtu

dashurin qe e kam pas n'zemren time e kam rujt
dej ne ti u largove dhe me le te vuj,
dashurin qe e kam pas n'zemren time e kam rujt
dej ne ti u largove dhe me le te vuj.

Ref 2:sa shum te kam dasht sa shum te kam besu
se kam prit prej teje kurr se ke mem tradhtu.

kam besuar n'dashuri kam besuar ty kurr prej teje se kam prit se zemren ka me thy,
kam besuar n'dashuri kam besuar ty kurr prej teje se kam prit se zemren ka me thy.

Ref :sa shum te kam dasht sa shum te kam besu
se kam prit prej teje kurr se ke mem tradhtu.
Ref 2:sa shum te kam dasht sa shum te kam besu
se kam prit prej teje kurr se ke mem tradhtu.

Ref 2:sa shum te kam dasht sa shum te kam besu
se kam prit prej teje kurr se ke mem tradhtu.

Ky tekst u dërgua nga Genta KryeziuPublikimi: 27/08/2009


Më Shumë Këngë Nga Fadil Kodrolli:


Komente 0


Fadil Kodrolli - Sa Shum Te Kam Dasht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shum Te Kam Dasht".
3. Video është e këngës "Sa Shum Te Kam Dasht", por nuk këndohet nga Fadil Kodrolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.