Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Kodrolli - Ta Hangsha Zemrën Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oh ta hangsha zemren, e at buzen si qershi.
Si e vizatume, po me dokesh me syt e zi.

Kjo nate e lumja nate, po me duket si ni sahat.
Kur po luj oh shpirt me ty, tjeter sdu me pa me sy.
Kjo nate e lumja nate, po me duket si ni sahat.
Kur po luj oh shpirt me ty, tjeter sdu me pa me sy.

Oh ta hangsha zemren, e at faqen sikur moll.
Si e vizatume, po m'dokesh me bel te holl.

Kjo nate e lumja nate, po me duket si ni sahat.
Kur po luj oh shpirt me ty, tjeter sdu me pa me sy.
Kjo nate e lumja nate, po me duket si ni sahat.
Kur po luj oh shpirt me ty, tjeter sdu me pa me sy.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP

Fadil Kodrolli - Ta Hangsha Zemrën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Hangsha Zemrën".
3. Video është e këngës "Ta Hangsha Zemrën", por nuk këndohet nga Fadil Kodrolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fadil Kodrolli:


Komente 0