Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fadil Llugaxhiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Fadil Llugaxhiu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 14 Prill 2009, Fadil Llugaxhiu publikon videoklipin "Qik Therande". Më datë 23 Mars 2015, Fadil Llugaxhiu publikon videoklipin "Dëshmorit Hamdi Berisha"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMoj Kosove Mos Thuj Marova


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Daut Zenku

Rrahman Pagarusha

Mhill Çuni

Ismet Demaj

Musa Dauti

Nebi Halili

Agim Baftjari

Paulin Pervathi

Isa Veliu

Gëzim Ahmetaj

Tags: Fadil Llugaxhiu, Fadil Llugagjiu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet