Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Riza - Qare S'kam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Me zor nuk shkon dashuria
ne ket jete kete e di por
nuk kam qare pa tu tek

sepse mendja s'po ma merr
pa te thirr 3-4 here une e
di qe ti me mua kurr nuk del

x2
qare s'kam ti pa vdek veq
nje here ty pat prek se per
ndryshe syt qe m'kishin mbet

a vjen dita une dhe ti me
ndejt veq pak neser e pasneser
me kishe kerku prane ndoshta
shum i mir nuk jam por zemren
e bardh e kam kush u kanq me mu
si ka ra pishman.

x2
qare s'kam ti pa vdek veq
nje here ty pat prek se per
ndryshe syt qe m'kishin mbet

x2
qare s'kam ti pa vdek veq
nje here ty pat prek se per
ndryshe syt qe m'kishin mbet


Ky tekst u dërgua nga SHqiprim HyseniFadi Riza
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/05/2013


Fadil Riza - Qare S'kam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qare S'kam".
3. Video është e këngës "Qare S'kam", por nuk këndohet nga Fadil Riza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fadi Riza:


Komente 0