Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fadil Riza - Te Gjithe Lunin Valle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

x2
Diten e Marteses me than
dikush ka ardh flak mu dogjen
ndjenjat moj dashni dashni e par

x2
Te gjithe lunin valle kendonin
per mua po me shkonin
lotet per ty qe te dua

SOnte per mu nata nuk paska ma
gezim tash vetem ne endrra do
t'jesh krahrorin tim

x2
Te gjithe lunin valle kendonin
per mua po me shkonin
lotet per ty qe te dua

x2
Te gjithe lunin valle kendonin
per mua po me shkonin
lotet per ty qe te dua


Ky tekst u dërgua nga Shqiprim HyseniFadi Riza
Publikimi: 01/12/2013


Fadil Riza - Te Gjithe Lunin Valle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Gjithe Lunin Valle".
3. Video është e këngës "Te Gjithe Lunin Valle", por nuk këndohet nga Fadil Riza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fadi Riza:


Komente 0