A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fadil Veseli Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Fadil Veseli Production është një video produksion shumë i njohur. Fadil Veseli është një mjeshtër i kameras dhe marketingut. Ai vjen nga Tetvoa. Tashmë emri i tij është i njohur si "Fadil Veseli Production". Ka punuar me shumë këngëtarë dhe ka sjellë në treg videoklipe mjaft cilësore....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Videoklipet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Jehona

Tomato

Dea

Albanota

Power Production

Albeni

Rec Production

Framein Production

Fabrika

Beni Kerçove


Tags: Fadil Veseli Production

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019