Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fahrije Zogaj - Jam Ajo Qe Jam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Ball Per Ball"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00jam jam ajo qe jam se shpirtin ti am endrron ket gabim ne vetvete kam loti im me deshiroo ik ik ik me per mu se sese shpirti im tyty te dua me se shumtui se zermra une me pikoj nje lot ne ty zemren ma shkrije mua me tahve titititi mua loti me pikoj ne afersi ii se shpishpirt uje ti jam jam ajoq e jam per vet smanin ketu ik pre mje se uen te dua ty ti sme don uen ty ste lejoj te hecesh me tjera femra dhe mua te me leshlesh ohhhhhhhm huuuu jajaj jjo ste loj


Ky tekst u dërgua nga Egzona Spahiju
Më Shumë Këngë Nga Fahrije Zogaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet