Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fahrush Azemi - Kush Ma Fale Rininë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O shokë po më bien dhëmbët
u plaka e s'më mbajnë këmbët
e kur shkon mijka e s'më flet
vallë djalërinë kush ma shet 2X

ref.2X
kush ma fal e kush ma shet rininë
do t'ja fal gjithë pasurinë

O shokë po binë dhëmballët
tani si ngjes më lartë shkallët
e kur shkon mijka e s'më flet
vallë djalërinë kush ma shet 2X

ref.6X
kush ma fal e kush ma shet rininë
do t'ja fal gjithë pasurinëPublikimi: 30/05/2012
Festivali: Çelësi Muzikor 6Më Shumë Këngë Nga Fahrush Azemi:


Komente mbi këtë këngëFahrush Azemi - Kush Ma Fale Rininë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Ma Fale Rininë".
3. Video është e këngës "Kush Ma Fale Rininë", por nuk këndohet nga Fahrush Azemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.