Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faik Rama - 10 Vite Kan Kalu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


10 vite kan kalu e hala nuk t'kam harru

tana i provova me ty
ku me mbete ah mori dashni
2.. une ty kreit ti pata fal e tash ne vetmi mu me ke lan

RF2 10 vite kan kalu e hala nuk t'kom harru ah dashni ,dashni e vjeter u bane e dikuj tjeter

pse moj zemer mu me ke harru
Qe shum vite tashti kan kalu
2.. shkun shum vite e kalun shum muj
ah dashni e par veq per ty po vuj

Rf/4 10 vite kan kalu e hala nuk t'kom harru
ah dashni ,dashni e vjeter u bane e dikuj tjeter


Ky tekst u dërgua nga LINDIFaik Rama
Publikimi: 01/07/2014


Faik Rama - 10 Vite Kan Kalu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "10 Vite Kan Kalu".
3. Video është e këngës "10 Vite Kan Kalu", por nuk këndohet nga Faik Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Faik Rama:


Komente 0