A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Fancy Pants - Me Vrit Ne Krahet E Tu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2009

2009-12-21T16:46:31

Pjesëmarrëse në

Top Fest 7


Larg botës së vërtetë, një ëndërr shumë të nxehtë, ty po të kërkoja

Kur dëgjova një këngë të lehtë, të ndjeva me të vërtetë, ty po t'mendoja

Ref:

Më vrit në krahët e tu dhe dhimbjen s'do ta ndjej
Më ngri lart në qiell, rëndesën ta gënjej

Sa larg që m'dukesh, ndërkohë që me ty flas
Atje ku ndodhesh larg, do vij një ditë të t'marr Do vij një ditë të t'marr
Do vij një ditë të t'marr

Ref:

Më vrit në krahët e tu dhe dhimbjen s'do ta ndjej
Më ngri lart në qiell, rëndesën ta gënjej(2X)


Ky tekst u dërgua nga P.G


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019