Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fanfara Tirana & Transglobal Underground - No Guns To The Wedding Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


The drinks are to be served
All the guests are arrived take your place and raise your glasses

The eagle take the flights
The eagle take the flights

Now we wait from the bride and the groom

I hope them rude boys don't bring guns to the wedding

She said I do, he said I do.
You know what to do let do the do

You know what to do SPIN


Fanfara Tirana & Transglobal Underground - No Guns To The Wedding
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No Guns To The Wedding".
3. Video është e këngës "No Guns To The Wedding", por nuk këndohet nga Fanfara Tirana & Transglobal Underground.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fanfara Tirana:


Komente 0