A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Faraoni G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Faraoni G është një këngëtar i njohur. Në Prill 2007, Faraoni G merr pjesë në VFM 2007 me këngën "O Moj Pavaresi". Më datë 12 Gusht 2008, Faraoni G publikon videoklipin "Ta Fu". Më datë 22 Maj 2013, Faraoni G publikon videoklipin "Hanife". Më datë 17 Maj 2014, Faraoni G publikon videoklipin "Kokrra". Më shumë se 5 vite ishte larg skenës muzikore, por Ilir Demolli, i njohur me emrin artistik Faraoni G, është kthyer me një hit të radhës, i cili u përkushtohet zgjedhjeve të cila...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

X-Zone

Arben Sefedini

Ilir Suku (Likja)

Faik Ismajli

Agim Shytani

Eniss-I

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey

Engji


Tags: Faraoni G, Faraoni.G, Faraoni-G, Ilir Demolli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018