Fari Mani
Fari Mani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Shkup Maqedoni E Veriut
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali Itali

Biografia

BIOGRAFIA: Fari Mani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 13 Dhjetor 2015, Fari Mani & Nusret Kurtishi publikojnë videoklipin "Musliman Dhe Shqipetar". Teksti i këngës u shkrua nga Hazbi Thera. Më datë 31 Gusht 2016, Fari Mani, Egzon Abazi & Amar Ismaili publikojnë videoklipin "Të Dua Për Allah". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hazbi Thera. Më datë 1 Shtator 2017, Fari Mani publikon videoklipin "Koha E Internetit". Më datë 9 Nëntor 2019, Fari Mani publikon videoklipin "5 Kush...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0