Fari Mani
Fari Mani
Fari Mani
  • Vendlindja:
  • Shkup Maqedoni E Veriut
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali Itali
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Fari Mani është këngëtar. Më datë 13 Dhjetor 2015, Fari Mani & Nusret Kurtishi publikojnë videoklipin "Musliman Dhe Shqipetar". Teksti i këngës u shkrua nga Hazbi Thera.

Më datë 31 Gusht 2016, Fari Mani, Egzon Abazi & Amar Ismaili publikojnë videoklipin "Të Dua Për Allah". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hazbi Thera.

Më datë 1 Shtator 2017, Fari Mani publikon videoklipin "Koha E Internetit".

Më datë 9 Nëntor 2019, Fari Mani publikon videoklipin "5 Kushtet Islame". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Hazbi Thera.

Më datë 3 Korrik 2020, Fari Mani publikon videoklipin "Ah Moj Qabe". Muzika e këngës u punua nga Adem Ramadani, ndërsa teksti u shkrua nga Hazbi Thera.

Në dhjetor 2020 prap u realizua trio nga Fari Mani Egzon Abazi dhe Amar Ismaili, ndërsa kënga e fundit mars 2021 Fari Mani publikoj këngën "Shkup e Shkodër".

Më datë 12 Qershor 2022, Fari Mani publikon videoklipin "Caktimi Zotit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0