Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fari Mani - Koha E Internetit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk ësht koha si dikur
Kur ka pas më shum kultur
Ka qen ndryshe dhe rinia
Bereqet ka pas shtëpia

Refreni:
Kurgja s’asht si përpara
Zemrat tona jan të ndara
Iku koha e respektit
Jemi n’koh të internetit

Edhe fjala kishte vler
Mysafiri kishte nder
Kishin hije odat tona
Kishte vepra me miljona

Refreni:
Kurgja s’asht si përpara
Zemrat tona jan të ndara
Iku koha e respektit
Jemi n’koh të internetit

Me drejtsi kena punu
Me armik kena luftu
T’mir e t’keqe i kem nda
Tash nuk flasim vlla me vlla

Refreni:
Kurgja s’asht si përpara
Zemrat tona jan të ndara
Iku koha e respektit
Jemi n’koh të internetit
Fari Mani
Publikimi: 01/09/2017


Fari Mani - Koha E Internetit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha E Internetit".
3. Video është e këngës "Koha E Internetit", por nuk këndohet nga Fari Mani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fari Mani:


Komente 0