Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fari Mani - Shkup E Shkodër Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


aaaaaaaaaaaaaaa
(2X)
Ti oj Kosova me Shqipri
Kush t'ka vnu kufi

Ti o Prizreni plot xhami
pritëm se po vij

Refreni:
|
Një selam po ja u qoj
Dhe nga larg ju përqafoj

Jem një trup me një sofër
Shkup e Shkodër vlla e motër
|
aaaaaaaaaaaaaaaaaa

(2X)
Pse Mitrovica rin tuj qa
Kush e paska nda

E pse Presheva ka mërzi
Hallin kush ja din

Refreni
| (2X)
Një selam po ja u qoj
Dhe nga larg ju përqafoj

Jem një trup me një sofër
Shkup e Shkodër vlla e motër
|
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(2X)
Një selam po ja u qoj
Dhe nga larg ju përqafoj

Jem një trup me një sofër
Shkup e Shkodër vlla e motër


Ky tekst u dërgua nga Toni HymerllajFari Mani
Publikimi: 06/03/2021
Teksti: Hazbi Thera
Studio: Ardian Kastrati
Vokalet: Amar Ismaili & Fari Mani
Vendi: Studio Plisi Xhem Buçi
Në Sofër: Amar Ismaili &faton XhoniFari Mani - Shkup E Shkodër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkup E Shkodër".
3. Video është e këngës "Shkup E Shkodër", por nuk këndohet nga Fari Mani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fari Mani:


Komente 0