Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Faruk Visoka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Podujeve 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
BIOGRAFIA: Faruk Visoka është një këngëtar i njohur. Deshira e Faruk Visokes per te kenduar ishte shume e madhe dhe me ne fund iu plotesua. Faruk Visoka eshte i martuar dhe ka nje vajze. Më datë 31 Gusht 2010, Faruk Visoka publikon videoklipin "You On My Bed". Më datë 11 Qershor 2011, Faruk Visoka publikon videoklipin "Make It Hot", në bashkëpunim me Rikthimi. Më datë 10 Janar 2012, Sk3rdi publikon videoklipin "Don't Stop", në bashkëpunim me Faruk Visoka. Më datë 23 Dhjetor 2012, Faruk ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Afrim Uka

Astrit Bejta

Nani-Style

Arben Bytyqi

Driton Sopa

Toni

Hysen Smajli

Edi Krasniqi

Ergin Brahimi

Samir Aliu

Tags: Faruk Visoka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet