A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Gent Fatali - Zemer E Thyme


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  56

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

07/04/2018

2018-04-07T17:00:03

Po mirrna me 1 zemer qe se kom thy
Shum je e thyme po ta sho nsy
Vec mos ta nin se jom ktu per ty
Nuk ki nevoj zemren me majt n dry
Ti ke jep gjith ma shum dashni
Asnihere nuk je shperbly
Edhe n fund ti me met vetmi
Nuk o' fer un e di e di

E di e di
Nuk o' fer e di
Gjith ke jep dashni e ke met vetmi
E di e di
Nuk o' fer e di

E di e di
E ki zemren e thyme
Po ta sho prej syve
Le le le le le le lem me t'dasht
Le le le le le le lem me t'dasht
Ooooo ooooo
Ooooo oo

Le le le le le le lem me t'dasht
Le le le le le le lem me t'dasht
Krejt po t'thojn qe ka me kon ok
Koha po kalon ama sheja ka met
Zemren akull po du me ta nxe

Un e di qe t vyn ty 1 dashni e re
Ti lem me t dasht
Qa ka pas n dor e merr vesh ma von
Ti lem me t dasht
Asnjonen ma t mir se ti sun e gjon
E di e di

Nuk o' fer e di
Gjith ke jep dashni e ke met vetmi
E di e di
Nuk o' fer e di
E di e di

E ki zemren e thyme
Po ta sho prej syve
Le le le le le le lem me t'dasht
Le le le le le le lem me t'dasht
Ooooo ooooo
Ooooo oo

Le le le le le le lem me t'dasht
Le le le le le le lem me t'dasht


Ky tekst u dërgua nga Altinn BerishaKartolina (6)

U krijua nga Kejsi 2019-01-08 19:17:17
Asniherë nuk je shpërbly
Edhe n'fund ti me met vetmi
2018-12-10 09:20:25
E di, e di
Nuk o' fer, e di
Gjith ke jep dashni
E ke met n'vetmi
E di, e di
Nuk o' fer, e di
2018-09-07 12:24:28
Nuk o' fer e di
Gjith ke jep dashni
e ke met vetmi
U krijua nga T XH L 2018-06-10 20:51:59
Vec mos ta nin se jom ktu per ty
2018-04-29 12:44:52
Po mirrna me 1 zemer qe se kom thy
Shum je e thyme po ta sho nsy
Vec mos ta nin se jom ktu per ty
Nuk ki nevoj zemren me majt n dry
Ti ke jep gjith ma shum dashni
Asnihere nuk je shperbly
U krijua nga ERA.ISTREFI 2018-04-12 19:57:46
E ki zemren e thyme
Po ta sho prej syve

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019