Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gent Fatali - Diamanta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diamanta".
3. Video është e këngës "Diamanta", por nuk këndohet nga Gent Fatali.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gent Fatali - Diamanta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Muzika & Teksti:

Gent Fatali

Produksioni:

Apollo

Komente

Asnjë Koment

02/08/2019

2019-08-02T15:59:13+00:00Me syza n'club
Tu u dok si n'spot
Pasha 1 zot
JA QIJNA ROBT

Ekipa turn up
Cdo dit jo vec sot
Numrat n'bank tu u dok si numrat n'telefon

Si diamanta po shkelqejm
Na na na na po shkelqejm (AYO)
Ti lirisht nali dritat krejt
Na na na na po shkelqejm (AYO)
Kjo kang osht per ata qe kan hek
Qe se kan pas jeten e let (AYO)
SHQIPE SHQIPE KALLE KREJT
SONTE KREJT KENA ME DJEG

Ey ey prej fillimit ke hate
Nuk e di pse ke hate
Per krejt ata qe s'kan besu n'neve
Le t'na shohin qysh po shkelqejm GO

NA PO SHKELQEJM SI DIAMANTA
NA PO SHKELQEJM SI DIAMANTA

Boma 1 foto
Tu u dok si me fitu 2 her n'lloto

I got the coke and I'm feeling fanta
Ajo unazen n'dur full diamanta
Gib mir deine hand shkojna in Sri Lanka
E nalim telefonin krejtve qao pa pa

Ey ey prej fillimit ke hate
Nuk e di pse ke hate
Per krejt ata qe skan besu n'neve
Le t'na shohin qysh po shkelqejm GO

Me syza n'club
Tu u dok si n'spot
Pasha 1 zot
JA QIJNA ROBT

Ekipa turn up
Cdo dit jo vec sot
Numrat n'bank tu u dok si numrat n'telefon

NA PO SHKELQEJM SI DIAMANTA
NA PO SHKELQEJM SI DIAMANTA


Më Shumë Këngë Nga Gent Fatali:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet