Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fati Kasaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Fati Kasaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 26 Tetor 2018, Fati Kasaj publikon videoklipin "Asniher"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besmir Rudi

Kevi

Rolly

Mejda

Fredi

Mario Beats

T4k

Contraband Gotti

Net 11

Zgjim Baraliu

Tags: Fati Kasaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet