A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Faty Rama

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Faty Rama is a singer of Hip-Hop music. Më datë 17 Maj 2018, Faty Rama publikon videoklipin "Moj Zemer". Më datë 23 Korrik 2018, Faty Rama publikon videoklipin "Ajo". Më datë 14 Prill 2019, Fati Rama publikon videoklipin "Amor Amor"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

The Rose

Diti-G

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Black-Eagle

Dora

Last Daddy


Tags: Faty Rama, Fati Rama

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019