Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fati Sinani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  5
Fati Sinani është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Mirsad Shabani

Gilan G

Shaban Rogaci

Muhamer Duraku-Meli

Breaker G

Arjan Effecti

Sejdi Sejdiu

Ardi (Ardian Hasaj)

Fenix

Bujar Cimili (Burraj)

Tags: Fati Sinani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet