A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Fatima Ymeri - Ti Nuk Je Ai


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/03/2011

2011-03-08T11:44:37

Participating in

Top Fest 8


shkoj nje tjeter dimer i gjate cdo mengjes une jam ne kafen perballe rruges sone ku u njoh merzitem e vetme kujtoj cdo qast je pran duke marr nje hap qe te te therras ka te shoh sa me do

ref 2x
ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e genjen me genjen ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e nate e genjen me genjen

i hidhnim ne leter te embela fjale dhe kujtimet i kam i lexoj i mbaje si nje pre per cka kaloj faleminderit te them per cdo qast qe lam fortesin do jem e mbullyr une prap si gjithmon ne te ftohet

ref 2x
ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e genjen me genjen ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e nate e genjen me genjen

ti nuk je ai jo nuk je ai une te pres atje cdo dite dhe genjen

ref
ti nuk je ai qe premtime mban kur jepen une te pres atje cdo dite e nate e genjen me genjen


Lyrics submited by EldaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019