Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatima Ymeri - Ti S'do T'ja Dish Per Mua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

05/02/2018

2018-02-05T19:52:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti S'do T'ja Dish Per Mua" kënduar nga Fatima Ymeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatima Ymeri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatima Ymeri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet