Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fatime Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Fatime Bajrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Qershor 2019, Fatime Bajrami publikon videoklipin "Dashni E Re", në bashkëpunim me Sevdail Jasharin. Më datë 10 Gusht 2019, Fatime Bajrami publikon videoklipin "Motrat Nga Gurbeti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erlinda Balaj

Neta

Nevrije Demolli

Diana Preka

Fjorela Forde

Dhurata Duka

Blerinda Bajrami

Eli Tufa

Edona Shala

Fitore Berisha


Tags: Fatime Bajrami

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet