A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatime Bajrami
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
Këndon kryesisht: popullore moderne

Fatime Bajrami është këngëtare. Më datë 26 Qershor 2019, Fatime Bajrami publikon videoklipin "Dashni E Re", në bashkëpunim me Sevdail Jasharin.

Më datë 10 Gusht 2019, Fatime Bajrami publikon videoklipin "Motrat Nga Gurbeti".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019