A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatime Hajzeri-Ruhani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Fatime Hajzeri-Ruhani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 26 Tetor 2015, Fatime Hajzeri-Ruhani publikon videoklipin "E Puthe Puthe". Në vitin 2015, Fatime Hajzeri-Ruhani publikon albumin "Live 2015". Më datë 6 Shkurt 2017, Fatime Hajzeri publikon videoklipin "Nuk Jam E Lumtur". Më datë 11 Maj 2017, Adnan & Fatime Ruhani publikojnë videoklipin "Pika N'zemer". Më datë 14 Janar 2018, Fatime Hajzeri-Ruhani publikon videoklipin "Dashuri Po Me Kerkon", në bashkëpunim me Adnan Ruhanin. M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Adnan Ruhani (Adi)

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arjeta Sejdiu

Peki Paloka

Egzona Ajeti

Ditare Gashi

Refije Berisha

Amanda Sertolli

Anxhi

Elmaze Jashari

Xhylnaze Hoxha

Blerta Zebi


Tags: Fatime Hajzeri Ruhani, Fatime Hajzeri, Fatime Ruhani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019