Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatime Hajzeri-Ruhani
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
Këndon kryesisht: popullore moderne

Fatime Hajzeri-Ruhani është këngëtare e njohur. Më datë 26 Tetor 2015, Fatime Hajzeri-Ruhani publikon videoklipin "E Puthe Puthe".

Në vitin 2015, Fatime Hajzeri-Ruhani publikon albumin "Live 2015".

Më datë 6 Shkurt 2017, Fatime Hajzeri publikon videoklipin "Nuk Jam E Lumtur".

Më datë 11 Maj 2017, Adnan & Fatime Ruhani publikojnë videoklipin "Pika N'zemer".

Më datë 14 Janar 2018, Fatime Hajzeri-Ruhani publikon videoklipin "Dashuri Po Me Kerkon", në bashkëpunim me Adnan Ruhanin.

Më datë 17 Gusht 2018, Fatime Ruhani publikon videoklipin "Cka M´bone".

Më datë 9 Dhjetor 2019, Fatime & Adnan Ruhani publikojnë videoklipin "Sherim".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Bashkëshorte e

Adnan Ruhani (Adi)

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet